WSPÓŁPRACA

Nazywam się Paula i jest mi bardzo miło, że odwiedziłeś mojego bloga.

Jeżeli jesteś zainteresowany jednorazową bądź stałą współpracą na tej stronie bądź na Instagramie proszę o kontakt mailowy: mojetamitu@gmail.com
Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej.

Zapraszam Cię również do zapoznania się z wywiadem, w którym opowiadam o urządzaniu wnętrz oraz do przeczytania artykułu o moim domu.

O instagramowym profilu tam_i_tu oraz o niniejszym blogu pisano również w prasie:

Pomysł na wnętrze, nr 59-2019

Cztery Kąty, nr 04-2018

W ramach świadczonych usług zajmuję się także prowadzeniem profili innych firm na Instagramie oraz wykonywaniem zdjęć produktowych bądź sesji zdjęciowych we wnętrzach mojego domu na zlecenie. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w tym zakresie zapraszam do kontaktu i omówienia szczegółów.

Moje wnętrzarskie instagramowe konto obserwuje ponad 100.000 osób, wszystkie moje zdjęcia w ciągu tygodnia są wyświetlane około 1.500.000 razy, a pojedyncze zdjęcie od około 100.000 do 700.000 razy.

Na temat dobierania i korzystania z hashtagów wypowiadałam się w ramach ebooka Fash Study Book. O hashtagach wydanego przez Elizę Wydrych-Strzelecką (www.fashionelka.pl).

Mój Instagram trafił również na listę inspirujących kont w ebooku Pomocnik Instagramerki: #wnętrza wydanego przez Olę Foryś (www.wildrocks.pl).